گروه آلترنیت کوینز از سال 2016 فعالیت خود را در زمینه مبادله ارزهای الکترونیک و دیجیتال آغاز نمود. این گروه در زمینه رمزارز هایی مانند بیت کوین و اتریوم به‌ صورت تخصصی فعالیت می‌کند.

در هر نقطه از این جهان پهناور که باشید می توانید از خدمات آلترنیت کوینز بهره مند شوید. ما اینجا هستیم که بستری ایمن برای سرمایه گذاری و تجارت شما فراهم کنیم. پشتیبانی و سرعت عمل آلترنیت کوینز بهترین همراه شما خواهد بود.

این مجموعه مفتخر است که در اين مدت کوتاه موفقيت‌هاي زيادي جهت خدمت رساني سريع‌، مطمئن و فراگير بدست آورده و به لطف تجربه و تخصص مديران خود توانسته به عنوان يکي از اکسچنج های معتبر خدمات خود را توسعه بخشد.

3سال تجربه
550مشتری فعال
2000سفارش در ماه

درباره ما

از مشخصات بارز و متفاوت این مجموعه می‌توان به برخورد حرفه‌ای با متقاضی، پشتیبانی کامل در زمان انجام معاملات و همچنین حداقل اتلاف زمان اشاره کرد.

مفتخریم با ایجاد بستری ایمن، با بهره‌گیری از تجربه و امکانات عالی این مجموعه در خدمت متقاضیان عزیز باشیم تا در حداقل زمان تراکنش‌ها را انجام دهیم.

مجموعه آلترنیت کوینز تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت صرافی‌ها ازجمله خریدوفروش ارز، اسکناس و حواله ورود پیدا نمی‌کند و بدون احراز هویت افراد هیچ‌گونه خدماتی ارائه نمی‌دهد. همچنین این مجموعه هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی در زمینه اسکناس، ارز و سکه ندارد.

چشم انداز

مجموعه آلترنیت کوینز در نظر دارد به عنوان یکی از برترین وب سایت های ارائه دهنده خدمات مربوط به ارزهای دیجیتال در سطح کشور مطرح شود. تمام تلاش ما بر ارائه کیفیت مناسب و سرعت بالا در انجام سفارشات مشتریان گرامی متمرکز شده است. امید است بتوانیم در آینده ای نزدیک حداکثر تعداد ارزهای دیجیتال را در خدمات خود بگنجانیم.

امیدواریم تا به یاری خداوند و پشتیبانی شما عزیزان هر روز بتوانیم خدمات بیشتری به مشتریان گرامی ارائه نماییم.

    سبد خرید